Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: S9 plus nyiti

Törzsvendég
    Összes hozzászólás
    227

Alapbeállítás S9 plus nyiti

Sziasztok!

Csak érdekességként hozom fel ,de itt van egy s9 plus ami vodás 1 simes és független gyárilag ,erre én meg olvastam belőle egyet,de a chimi ki is olvasta belőle,nem pedig mint egy telenoros samsungnál hogy tényleg béna vagy és nem próbálod meg előtte a kiolvasott meg 000 ,itt rendesen meg van a 8 karakter.
    Na így ne legyetek hülyék mint én ,inkább próbáljátok ,de legalább ma is volt valami tanulságos.

Alapbeállítás

hmm érdekes. Küldesz work idt légyszi?

Sokat írogat
    Hely
    hu
    Összes hozzászólás
    816

Alapbeállítás

Hasonló anomáliák abból adódtak régen, hogy a szolgáltatók egymás közt bizniszeltek a telefonokkal. Pl. i5800-nál találkoztam többször olyannal, hogy a pannontól vették, lereszetelték, és onnantól kezdve csak telekomos kártyát fogadott el. Elvileg akkor az volt a gond, hogy az offline winimei-vel írták csak át a szolgáltatót, és így valamiért reset után visszaállt az eredeti szolgáltatóra, mert nem a samsung online rendszerében csinálták az egészet. Vagy legalábbis ilyen valamit magyarázott anno a qrs-es ember. Gondolom most is hasonló lehet, hogy a voda megvett egy készletet a telekomtól, akik függetlenül adják eleve, az új cert-el beírták az nck-t, csak lockolni elfelejtettek. Csak egy teória...

Örökös tag
    Hely
    Over the Top, de nagyon :(
    Összes hozzászólás
    3,801

Alapbeállítás

kb pont így.

Törzsvendég
    Összes hozzászólás
    227

Alapbeállítás

Az igen..erről nem is hallottam .Akkor úgy látszik szolgáltatók között se megy a köpködés ,dehát na a pénz nagy úr
    Parancsolj: WorkID: 78581952

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •