Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 3456
Eredmény: 51 - 58 (58) összesen

Téma: Mobiltelefon tesztelő alkalmazás akit érdekel nézzen be

Alapbeállítás

Idézet petyke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam a510f-en, a számítógépen lévő program először kifagyott a gyroszkóp tesztnél, nem ment tovább, újra kellett kezdeni. Valamint egy telefon diagnosztikáját se tudom lementeni se csv-be, se pdf-be. Felugrik az ablak, hogy hova mentse, aztán nem engedi menteni se, átnevezni se, feladatkezelőből kell bezárni és a kövektező indításnál nincsenek meg a teszt eredményei. A fizikai gombok tesztjénél pedig nincs benne a home gomb teszt, csak a bekapcsoló és a hangerőszabályzók
    Huh ez nem hangzik túl jól!
    Mi innen úgy látjuk, hogy az A510F tesztek lefutottak 3. csatlakoztatásnál, akkor az első kettőnél kifagyott? Esetleg bármit másképp csináltál, hogy utána lefutott?
    A mentés rendszer szinten működik, az ablak, ahol tudod állítani hova meg milyen néven azt már a Windows kezeli, nem értem mi lehet, hogy nem lehet még át sem nevezni. Ha ez állandó probléma akkor nagyon szívesen megnézném, írok privátban ezzel kapcsolatban. Illetve amikor már menteni tudod akkor mi már a szerveren eltároltuk az adatokat, a Munkatörténetben mindenképp látnod kellene bármelyik következő indításnál.

A fizikai gombok tesztjénél elvileg kiírjuk, hogy bármilyen más gomb van még a készüléken akkor nyomd meg és mi érzékeljük és bekerül a listába. Sajnos annyi különböző variáció van, hogy ennél többet nem tudunk biztosan általánosítani, de kezelünk minden extrát amit megnyomsz.

Sokat írogat
    Összes hozzászólás
    678

Alapbeállítás

Idézet Filip eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Huh ez nem hangzik túl jól!
    Mi innen úgy látjuk, hogy az A510F tesztek lefutottak 3. csatlakoztatásnál, akkor az első kettőnél kifagyott? Esetleg bármit másképp csináltál, hogy utána lefutott?
    A mentés rendszer szinten működik, az ablak, ahol tudod állítani hova meg milyen néven azt már a Windows kezeli, nem értem mi lehet, hogy nem lehet még át sem nevezni. Ha ez állandó probléma akkor nagyon szívesen megnézném, írok privátban ezzel kapcsolatban. Illetve amikor már menteni tudod akkor mi már a szerveren eltároltuk az adatokat, a Munkatörténetben mindenképp látnod kellene bármelyik következő indításnál.

A fizikai gombok tesztjénél elvileg kiírjuk, hogy bármilyen más gomb van még a készüléken akkor nyomd meg és mi érzékeljük és bekerül a listába. Sajnos annyi különböző variáció van, hogy ennél többet nem tudunk biztosan általánosítani, de kezelünk minden extrát amit megnyomsz.
    Semmit nem csináltam másképp, csak megállt a program a gépen, a telefonon meg lehetett tovább nyomkodni, de harmadikra simán ment ugyanúgy. A mentés része annyiban megoldódott, hogy amit javasoltál privátban, ha a nyomtatásra nyomok, akkor megnyitja pdf-ben és el tudom menteni.

Sokat írogat
    Összes hozzászólás
    678

Alapbeállítás

Újabb teszt: G950F-en a csengő-teszt nem megy. Nem játszik le hangot akkor se ha jobbos, balosra, vagy sztereóra állítom. Beállításokba bemegyek, csengőhang, ott meg jó, szóval a telefon jó

Törzsvendég
    Összes hozzászólás
    359

Alapbeállítás

Elérhető frissítésként a 1.0.14-es verzió amelyet idővel fel is dob majd mindenkinek a program vagy a beállításokban lehet direktben frissíteni.

Alapbeállítás

Idézet gabiataxis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Esetleg ha ugyan az a készülék van rádugva akkor ne azt írja, hogy még nem volt tesztelve..
    Erre csináltunk egy jobb megjelenítést, a mai új verzióban már benne van.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 3456

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •