Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (58) összesen

Téma: Mobiltelefon tesztelő alkalmazás akit érdekel nézzen be

Törzsvendég dando logója
    Összes hozzászólás
    213

Alapbeállítás

[email protected] Köszönöm!

Örökös tag
    Hely
    Over the Top, de nagyon :(
    Összes hozzászólás
    3,801

Alapbeállítás

Mi redmi 5 plus 10-es miui . USB telepítés nem engedélyezett, kell hozzá a mi acc..

Telepítve, kamera tesztenél leáll..
    Utoljára módosítva: gabiataxis által : 2019-11-07 10:37

Alapbeállítás

Srácok a PBA alatt mit értsünk, mert gondolom, hogy nem a Phone Book Access bluetooth témát...
    Arra gondolnánk még, hogy Pre boot authentication, de jó lenne konkrétabban tudni, meg azt is, hogy a teszt maga mit kell tudjon.

Sokat írogat
    Hely
    hu
    Összes hozzászólás
    816

Alapbeállítás

Kíváncsiságból én is felraktam egy xiaomi note 4-re, ami usb csati miatt volt itt, és sajnos nem sikerült elolvasnom, hogy milyen engedélyezési hibát ír, mert mire feloldottam a képernyőt eltűnt az üzenet. Az ismeretlen források engedélyezve voltak. Utána mikor újra próbáltam telepíteni az app-ot már nem volt hibaüzenet, úgy nézett ki, mintha felrakná, de mégse került fel a telefonra. Se a progi, se a telefon felől nem volt utána visszajelzés, hogy miért nem megy.

Sokat írogat jano logója
    Összes hozzászólás
    655

Alapbeállítás

Idézet jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm.!

Örökös tag
    Hely
    Over the Top, de nagyon :(
    Összes hozzászólás
    3,801

Alapbeállítás

Idézet Teufel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok a PBA alatt mit értsünk, mert gondolom, hogy nem a Phone Book Access bluetooth témát...
    Arra gondolnánk még, hogy Pre boot authentication, de jó lenne konkrétabban tudni, meg azt is, hogy a teszt maga mit kell tudjon.
    Alaplap. Memória teszt. Most csak a szabad / foglalt területet írja, de jó lenne ha tudná, hogy szekteor hiba van e stb. Már persze ha ez lehetséges.
    Esetleg a program lezárásakor, kilépéskor az usba hibakersés kikapcsolása, fejlesztői mód kikapcsolása jól jönne, mert én elfelelejtem és ne nyomkodja a kedves ügyfél össze vissza ha nem muszály.

Törzsvendég
    Összes hozzászólás
    227

Alapbeállítás

Jól hangzik! Kérlek: Trodavaa kuki dzsimél kom
    Köszi!

Itt lakik ZAX logója
    Összes hozzászólás
    1,093

Alapbeállítás

[email protected] köszönöm

Sokat írogat
    Összes hozzászólás
    678

Alapbeállítás

Próbáltam a510f-en, a számítógépen lévő program először kifagyott a gyroszkóp tesztnél, nem ment tovább, újra kellett kezdeni. Valamint egy telefon diagnosztikáját se tudom lementeni se csv-be, se pdf-be. Felugrik az ablak, hogy hova mentse, aztán nem engedi menteni se, átnevezni se, feladatkezelőből kell bezárni és a kövektező indításnál nincsenek meg a teszt eredményei. A fizikai gombok tesztjénél pedig nincs benne a home gomb teszt, csak a bekapcsoló és a hangerőszabályzók
    Utoljára módosítva: petyke által : 2019-11-11 10:40

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •