üdv!

Story:

1 hónapja 2 festő festett nálunk.. az általuk festésre fel nem kért szobában a szekrényben volt egy vadi új iPhone se 16 gb rose gold : imei35 306 70 9492 3317 számú telefon benne egy 5000 ftal feltöltött sim kártyával.. telot tiltottam bekapcsolásnál üzenetet hagy.

szóval aki a héten zuglóban eladta ezt a simet és nála van a telefon és még nem donorosította kérem jelentkezzen..a rendőrséget az ügyből vélhetően már már kizárni nem tudom.. de megvannak a módszereim rá hogy a telefont és simet leadó személy minden kárát megtérítse. ha a telefon megvan és működik még és zugloi kollégánál van és mondjuk uszkve 24 órán belül nálam a telefon akkor garantálom hogy megússza a házkutatást vagy a bolt teljes felforgatását. a sim kartya vevője elég bőséges információt adott ahhoz hogy tudom hova induljak.. a tolvajt meg azért nem tudtam elkapni azóta mert zugló környékén tartózkodik munkaügyben.. segítség: bajai vagy garai címmel került leadásra a telefon és a sim is...

jutalmat nem kínálok fel.. max a teljes kárának a megtérülését polgári peren kívül és még amit kibírok verni a gyerekből feltéve ha ö adta le a telefont és nem utcán tovább passzolta idegennek..de így is megpróbálom kártériteni a boltot..

domino sim számot nem írok.. de a vevő most ment visszaadni a simet hogy lopott és kéri vissza az arat.

bármi infót szívesen veszek zugloi kollégáktól is akik jóban vannak a boltosokkal.. pl bolt neve, vételi jegyen szereplő adatok..

előre is köszi